Saalihoki nädalavahetus Kuusalus

Spordiklubi Mustvee naiskond osales 10.novembril naiste esiliiga II etapil Kuusalus, kus vastasteks oli Järva-Jaani ja taaskord Finnish Flash.
Esimesel mängul Järva-Jaani vastu, reaalaja lõpuks, oli seis viigistatud 3-3. Mindi üle karistusvisete peale. Peale tasavägist heitlust, suutis naiskonna kapten Reili Tooming vastase väravavahi üle kavaldada ja pall väravasse sahistada. Spordiklubi Mustvee naiskond võitis Järva-Jaanit 4-3.Teine mäng oli juba teadatuntud võistkonna Finnish Flash vastu. Esimese veerandaja lõpuks oli seis 0-0. Kuid 24.minutil suutis Kristina Pint lüüa värava ja tegi seda ka 5 minutit hiljem. Samuti suutis võistkonna kapten Reili lüüa ühe lisavärava. Finnish Flashi võideti tulemusega 3-1.
Kahe mängu peale olid Mustvee naiskonnast resulatiivsemad Kristina Pint 4 värva ja Reili Tooming 3 värava ning 1 sööduga. Väravatele aitasid kaas söötudega Eneli Vadi, Kätlin Kaarama ja Merili Pärn.
Järgmine mäng toimub 25.novembril Raplas, kus vastaseks on eelmise hooaja hõbedanaiskond Arenculle. SK Mustvee naiskond tänab treener Janek Romanovitši.

Mängu protokollid on nähtavad saalihoki kodulehel (saalihoki.ee), sealt leiab infot ka järgmiste etappide kohta.