SK Mustvee valmistus eesolevaks hooajaks Tamsalus

Kui saalihokihooaeg on kohe algamas, osales SK Mustvee 7. septembril Tamsalus toimunud OXDOG’i karikavõistlusel. Turniir oli üles ehitatud play-off süsteemis ehk kohtumiste võitjad edenesid edasi järgmisesse vooru. Naiste esiliiga arvestuses võistlustules olnud SK Mustvee pidas kohtumise Järva-Jaani naiskonnaga, kus peale tasavägist ja põnevust täis mängu saavutas võidu Järva-Jaani tulemusega 4-2. Nii piirdus turniir SK Mustvee jaoks ühe mänguga.

Naiskonna juhendaja jäi üldpildis mänguga rahule

SK Mustvee juhendaja Janek Romanovitš rõhutas mängujärgselt, et enamike mängijate jaoks oli see peale lõppenud hooaega esimeseks mängukogemuseks ning seega vajab naiskond veidi harjumist. Ka tõdes ta, et üldpildis oli esimene mäng edukas. Juhendaja sõnul sai saatuslikuks kaitsemäng, kus leidus mõningaid puudujääke, mille tõttu vastastel õnnestus lüüa kaks väravat kontrarünnaku olukordadest. Sealjuures oli mäng alanud SK Mustvee survestamise all, tänu millele juba esimeste minutitega kiiresti juhtima mindi. Edasi kulges mäng aga tasavägiselt, kus oma võimalused suutis paremini realiseerida Järva-Jaani.

SK Mustvee eest lõid väravad Brigita Sibrik, kes meisterlikult kiirrünnaku ära realiseeris (1-0) ning lõpuminutite pressingul täpne olnud Kätlin Kaarama (2-4).

Naiste esiliiga hooaeg saab alguse juba 26. oktoobril.

Artikkel: Henn Uuetoa