SK Mustvee tüdrukud käisid Avinurme Gümnaasiumis saalihokit tutvustamas

Olgugi, et saalihoki hooaeg SK Mustvee naiskonnale lõppes juba kahe nädala eest Paikusel, kui kaela saadi hõbemedalid, ei ole neiud veel puhkama suundunud. Nimelt leidis tervisekuu 17. päeval Avinurme Gümnaasiumis aset saalihokit tutvustav mängupäev, kui SK Mustvee liikmed rääkisid 1. – 7. klassidele mängu põhitaladest. Kooliõpilastel avanes võimalus ka ise sooritada pealelööke naiskonna väravavahtidele Katrin Kaaramale ja Darja Bahtinale.Olgugi, et saalihoki hooaeg SK Mustvee naiskonnale lõppes juba kahe nädala eest Paikusel, kui kaela saadi hõbemedalid, ei ole neiud veel puhkama suundunud. Nimelt leidis tervisekuu 17. päeval Avinurme Gümnaasiumis aset saalihokit tutvustav mängupäev, kui SK Mustvee liikmed rääkisid 1. – 7. klassidele mängu põhitaladest. Kooliõpilastel avanes võimalus ka ise sooritada pealelööke naiskonna väravavahtidele Katrin Kaaramale ja Darja Bahtinale.

Päev kulmineerus mänguga

Peale õpilastele saalihoki tutvustamist toimus näidislahing SK Mustvee ja Õpetajate vahel. Umbes pooletunnine vastasseis kulges põnevalt ning kui vahepeal tundus asi tasavägiselt kulgemas, siis  mida aeg edasi, seda domineerivam SK Mustvee oli. Mäng, mille lõppseisuks kujunes 6-3 edu SK Mustveele, oli vahepeal lausa 2-2 viigiseisul. Õpetajate nimistus skoori teinud võistlejad olid esmalt naiskonna oma treener Janek Romanovitš ning kehalise kasvatuse õpetaja Martin Mölder, kes oli täpne kahel korral. Naiskonna tulemuse vormistasid Veronika Kaldma, Reili Tooming, Kätlin Kaarama, Laura Altmäe. Kokku tegid neiud õpetajate väravale, mille puurilukkuks sedapuhku küll õpilane Henn Uuetoa, lausa üle 50 pealelöögi.

Ürituse lõppedes oli märgata vaid rahulolevaid emotsioone ning ka õpetajad, kaotusest olenemata, tõdesid, et tegu oli vahva etttevõtmisega. Kooli õppejuht Kristina Pikas tänas kõiki mängulisi ning päeva läbiviijat Janek Romanovitšit, tõdedes heameelselt, et kauaplaanitud idee sai nüüd viimaks ka reaalsuseks.

SK Mustvee nimistus osalesid: Darja Bahtina, Katrin Kaarama, Kätlin Kaarama, Reili Tooming, Laura Altmäe, Hanna Alberi, Veronika Kaldma, Brigita Sibrik.

Õpetajate nimistus osalesid: Henn Uuetoa, Toomas Tikerperi, Martin Mölder, Ivar Olesk, Janek Romanovitš, Verner Mölder, Indrek Tarum.