Mustvees on nüüd uus jõusaal

Täna lõpetasid Füsioline OÜ mehed Mustvee spordihoone ruumides uue jõusaali monteerimise. Kauaoodatud jõusaalis on põrandapinda 85 ruutmeetrit. Jõusaal sa teoks koostöös Mustvee Spordihoonega ja Pria Leader programmi toega. Meie jõusaalis saavad harjutada nii need kes soovivad treenida rohkem kardioseadmetel kui ka need kes tahavad rohkem rauda sikutada või siis mõlemat. Kardioseadmetest on meie saalis 3 sõudeergomeetrit, 2 verloergomeetrit, 1 jooksulint ja 1 ellips. Lisaks hulk jõumasinaid. Saalis on ruumi veel paarile seadmele, kui millestki puudust peaks tulema.

Mustvee Spordihoonega koostöös on välja kuulutatud konkurss leidmaks, jõusaali ka 3-4 korraks nädalas treeneri.

Tegemist on üle pikaaja täiesti uue spordiobjektiga meie vallas. Jõusaal peaks avardama ka Mustvee 2-he kooli kehalise kasvatuse tundide läbiviimise võimalusi.

Jõusaali ametlik avamine saab olema 16 septembril, kui külla tuleb ka Ott Kiivikas, kes viib läbi avatud treeningu. Kuidas ja mis anname täiendavalt teada.

Mis aegadel ja kuidas ning millal treener jõusaalis olema saab, anname lähemal ajal juba täiendavalt teada, seega veidi kannatust!


LEADER-projektitoetus
Kogukondade investeeringud Peipsi piirkonnas
Jõusaali rajamise eestvedajaks on Spordiklubi Mustvee ja põhitoetajaks PRIA Leader.